Cháborský běh

Cháborský běh
Přejít na obsah
pozadi




Sbor cháborských dobrovolných hasičů v minulosti organizoval společenské plesy či ochotnická divadelní představení. V současnosti vedle akcí pro děti nebo srazů cháborských rodáků se podílí na popularizaci obce v regionu pořádáním oblíbeného Běhu areálem zdraví, který je tradičně zařazen do běžeckého seriálu Velká cena východních Čech.  





Vítězové:

1. ročník 20. června 1982 – Samek Bohumil, TJ Týniště nad Orlicí, (20)
2. ročník 19. června 1983 – Nejman Libor – SK Česká Skalice, (33)
3. ročník 17. června 1984 – Krátký František, JISKRA Králíky, (43)
4. ročník 16. června 1985 – Borůvka Jiří, SPARTAK Nové Město nad Metují, (40)
5. ročník 15. června 1986 – Borůvka Jiří, SPARTAK Nově Město nad Metují, (60)
6. ročník 14. června 1987 – Borůvka Jiří, SPARTAK Nové Město nad Metují, (58)
7. ročník 12. června 1988 – Borůvka Vladimír, SPARTAK Nové Město nad Metují, (57)
8. ročník 11. června 1989 – Borůvka Jiří, SPARTAK Nové Město nad Metují, (70)
9. ročník 10. června 1990 – Borůvka Vladimír, SPARTAK Nové Město nad Metují, (59)
10. ročník 9. června 1991 – Borůvka Jiří, SPARTAK Nové Město nad Metují, (57)
11. ročník 7. června 1992 – Borůvka Jiří, SPARTAK Nové Město nad Metují, (53)
12. ročník 13. června 1993 – Raim Ladislav, Maratonstav Úpice, (78)
13. ročník 12. června 1994 – Švec Jiří, JISKRA Litomyšl, (85)
14. ročník 11. června 1995 – Holický Milan, AFK Pardubice, (79)
15. ročník 9. června 1996 – Ženčák Jaroslav, TJ Šumperk, (101)
16. ročník 8. června 1997 – Ulich Petr, ČS Ústí nad Labem, (123)
17. ročník 14. června 1998 – Ženčák Jaroslav, TJ Šumperk, (111)
18. ročník 13. června 1999 – Pešava Jan, DUKLA Praha, (100)
19. ročník 11. června 2000 – Kratochvíl Miloš, JISKRA Ústí nad Orlicí, (64)
20. ročník 10. června 2001 – Kratochvíl Miloš, CTC FORT Ústí nad Orlicí, (95)
21. ročník 9. června 2002 – Lohynský Jaroslav, Loko Trutnov, (82)
22. ročník 8. června 2003 – Krupička Robert, Sportdres Ústí nad Orlicí, (56)
23. ročník 13. června 2004 – Pechek Petr, Maratonstav Úpice, (111)
24. ročník 12. června 2005 – Pechek Petr, Maratonstav Úpice, (86)
25. ročník 11. června 2006 – Ulich Petr, MT Nové Město nad Metují, (56)
26. ročník 10. června 2007 – Brýdl Pavel, SK Nové Město nad Metují, (61)
27. ročník 8. června 2008 – Vítek Miroslav, JISKRA Ústí nad Orlicí, (65)
28. ročník 14. června 2009 – Ulich Petr, MT Nové Město nad Metují, (62)
29. ročník 13. června 2010 – Pavlišta Vít, AC Slovan Liberec, (78)
30. ročník 12. června 2011 – Brýdl Pavel, SK Nové Město nad Metují, (60)
31. ročník 10. června 2012 – Schejbal Oldřich, SOKOL Hradec Králové, (99)
32. ročník 9. června 2013 – Miřejovský Jiří, TJ JISKRA Ústí nad Orlicí, (95)
33. ročník 8. června 2014 – Miřejovský jiří, TJ JISKRA Ústí nad Orlicí, (87)
34. ročník 14. června 2015 – Miřejovský Jiří, TJ JISKRA Ústí nad Orlicí, (102)
35. ročník 12. června 2016 – Majoroš Michal, SPARTAK Police nad Metují, (100)
36. ročník 11. června 2017 – Vokolek Michal, AC Pardubice, (103)
37. ročník 10. června 2018 – Krunka Kamil, SK Nové Město nad Metují, (92)
38. ročník 9. června 2019 – Jelen Pavel, Hvězda Pardubice z.s., (129)
39. ročník 14. června 2020 – Krunka Kamil, Běžecký klub Náchod, (177)
40.ročník 13.června 2021 - Jelen Pavel, Běžecký klub Náchod, (112)

*v závorce uvedeno počet účastníků
Návrat na obsah